Samsung Nordic Wind-Free™ GEO 09, kuni -30°C

Kuumakse al. 55,90  / 60 kuud

1675,00 

Samsung Nordic Wind-Free™ GEO 09 õhksoojuspump on spetsiaalselt põhjamaisesse kliimasse loodud õhksoojuspump, millega saate oma kodu tõhusalt kütta või jahutada! Nordic Wind-Free tehnoloogia abil säilitate kodus mõnusa temperatuuri külmade õhuvoogudeta.

Uus Wind-Free Nordic soojuspump kohandab teie eelistuste alusel nutikalt kodu sisekliimat ja säilitab automaatselt optimaalseid seadistusi. Uuel, täiustatud disainiga Samsung Nordic Wind-Free™ Geo siseosal, on 15% suurem ventilaator ja laiem õhu sissevõtu- ja väljapuhke ava, tänu millele levivad soe ja jahe õhk kaugemale ja laiemalt*.

Samsung Nordic Wind-Free™ GEO 09 õhksoojuspumba põhiomadused:

  • Lisakütteks kuni 120 m²
  • Põhikütteks kuni 70 m²
  • Kasutegur SCOP kuni 5,1
  • Energiatõhususklass kütmisel A+++
  • Sisseehitatud WIFI juhtimine
  • SEER 8.8
  • Ülivaikne töörežiim – alates 17 dB

Paigaldus

Hind kehtib Lääne-Virumaal, mujale lisandub transpordi lisatasu

Hind kehtib Lääne-Virumaal, mujale lisandub transpordi lisatasu

*Kui on pehme pinnas all. Hind kehtib Lääne-Virumaal, mujale lisandub transpordi lisatasu

Tehnik tuleb objektile, vaatab olukorra üle, seejärel saame kokku leppida paigalduse hinna.

Product price: 1675,00 
Order total:
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tehniline info:

Tüüp: Split
SCOP: 5,1
Küttevõimsus: 3,2 (0,80-7,10) kW
Jahutusvõimsus: 2,5 (0,90-3,60) kW
SEER: 8,8
Sobilik kütmisel kuni: 120 m²
Sobilik jahutusel kuni: 36 m²
Energiaklass kütmisel: A+++
Energiaklass jahutusel: A+++
Müratase (siseosa): 17-38 dB(A)
Müratase (välisosa): 45 dB(A)
Töövahemik (kütmisel): kuni -30 °C
Töövahemik (jahutamisel): -15 ~ +46 °C
Mõõtmed (siseosa): 299 x 889 x 215 mm (K x L x S)
Mõõtmed (välisosa): 548 x 790 x 285 mm (K x L x S)
Kaal (siseosa): 10,4 kg
Kaal (välisosa): 33 kg
Külmaine: R32
Max soovituslik trass: 15 m
Suvilarežiim: +8..+15 °C
Mobiiltelefoniga juhtimine: Integreeritud Wi-Fi juhtkontroller
Õhuvoolu suunamine: Üles/alla, vasakule/paremale
Õhupuhastussüsteem: Tri-Care filter
Auto restart: Jah
Värvus: Valge
Tootegarantii: 2 aastat

Hüvasti külm tuul

Samsungi kliimaseadmed rikastavad sinu elu. Nende uuenduslik jahutustehnoloogia mitte ainult ei jahuta kiiremini, vaid säästab ka energiat. Avasta uus eluviis, mis on lahe, värske ning väga mugav.

Wind-Free ™ tehnoloogia jahutusreziimis töötab nii hästi, et võite seda isegi mitte märgata. Kui soovitud temperatuur on saavutatud, levitab süsteem värsket õhku ühtlaselt ilma ebameeldiva külma tuuleta.

Samsungi Wind-Free ™ kliimasüsteem kasutab 21 000 mikro-auku, et õrnalt levitada õhku kogu ruumi ühtlaselt, säilitades mugavuse ja jaheduse ilma tuuleta.

Samsungi Wind-Free ™ kliimasüsteemil on 2-etapiline jahutusrežiim, mis muutub automaatselt. Soovitud temperatuur saavutatakse kiirelt Fast Cool režiimis ning seejärel hoitakse saavutatud temperatuuri Wind-Free tuulevabas jahutusrežiimis.

Režiim AI Auto Comfort tutvustab teile intelligentset eluviisi. Teie elu lihtsustamiseks ja seadme töö tõhustamiseks analüüsib Ai Auto Comfort ruumi keskkonda ja kasutusviise2. Seejärel arvesse võttes ka välistemperatuuri analüüsib ja prognoosib teie vajadusi, et leida just teie kodu jaoks sobivaimad seaded.

 

Maailma esimene digitaalne 8 osaline inverter

Äsja kasutusele võetud digitaalse 8osalise inverteri tehnoloogia võimaldab väliseadmel olla energiasäästlikum ning vaiksem. POWERBoost tehnoloogia võimaldab seadmel saavuta kiiremii maksimaalne Hz, seega saate nautida jahedust kiiremini, kui kunagi varem.

 

Vastupidavus

Kompressori kaitse: Samsungi iseseisev kompressor suudab end kaitsta ebastabiilse elektrilise impulsi eest. Kontroller kohaldub vastavalt pinge tõusule ning väldib elektrivõimsuse kõikumist 80V kuni 400V.

Välisosa on spetsiaalselt välja töötatud karmimate ilmastingimuste tarbeks mis on tõhus kuni -30 kraadini. Välisosa on töödeldud selliselt, et see oleks korrosiooni vaba.

Toode on valmistatud uudsest Samsung DURAFIN materjalist, mis on võrreldes vanematel mudelitel kasutatud materjalist paksem, galvaniseeritud ja kroomitud. Toode püsib korrosioonivastasena ka mereäärsetel aladel.

 

Keskkonnasõbralik külmaaine R32

Täiesti olematu mõju osoonikihile. 75% väiksem mõju kliimasoojenemisele võrreldes eelmise põlvkonna külmaainega R410A.

 

Kütmine

Suurepärane küttevõime ka -30 kraadisel temperatuuril. Väliosa on varustatud soojendiga, mis ennetab soojuspumba külmumist. Samuti on väliseade varustatud ka äravooluga, kust saab liigne vesi hõlpsasti välja voolata.

 

Lisavõimalused

Single User – ühe kasutaja programm. See programm kasutab vähem kompressori võimsust, seega on energiasäästlikum ning saate nautida toodet, muretsemata elektriarve pärast.
Vaikne režiim – konditsioneer toimib stabiilselt ning tasaselt. Stabiilne operatsioon tagab vähem vibratsiooni ja müra.
Stiilne ning innovatiivne disain – oma unikaalse väljanägemise ja puhta Crystal Gloss välisviimistlusega sobib toode igasse modernsesse koju.
Seade hoiab ise automaatselt temperatuuri – vajadusel vahetab toode ise režiimi, et tagada kodus ühtlane temperatuur.
Lihtne puhastada – filter asub toote ülemises osas. Selle eemaldamine ning tagasipanek võtab aega vaid mõned sekundid. Toote filtrid saab iga kell puhastada.

Samsung Nordic Wind-Free (tooteleht)