UUS õhk-vesi soojuspump Daikin Altherma 3 H MT

Daikin Altherma 3 H MT on investeering mugavusse ja energiasäästu. Selle õhk-vesi soojuspumbaga saab väiksema energiakuluga kütta, jahutada ja viivitusteta vett soojendada.

See süsteem sobib hästi koduomanikele, kes soovivad vahetada oma katla või traditsioonilise küttesüsteemi keskkonnasõbralikuma ja kulutõhusama lahenduse vastu.

KÜSI PAKKUMIST:

  Laadi fail

  Kategooria:

  Kirjeldus

  Integreeritud boileriga 180L
  Aastaringne küte ∼ 160-220m2

  Hind 9100€

   

  Boilerita hüdroboks

  08EW1

  AASTARINGNE KÜTE ∼ 200-300m2

  Hind 9367€

   

  10EW1

  AASTARINGNE KÜTE ∼ 260m2

  Hind 9650€

   

  12EW1

  AASTARINGNE KÜTE ∼ 300m2

  Hind 9950€
  A+++ Hooajalise ruumide kütmise efektiivsusklass

  Miks valida Daikin Altherma 3 õhk-vesi soojuspump?

  Daikin Altherma välisseade ammutab kütte, jahutuse ja sooja vee saamiseks kuni 75% oma energiast välisõhust, ülejäänud energia saadakse elektrist. Õhk-vesi soojuspump tugineb kompressorile ja külmaainele, et energiat õhust vette üle kanda ja vett vastavalt teie vajadustele soojendada ning majja tarnida.

  Pidev invertertalitlus võimaldab kõrget modulatsiooniastet niivõrd väikesel võimsusel kui 0,85 kW, mis aitab seadmel vältida seiskamistel ja käivitamistel tekkivat suurt elektrikulu.

  Auhinnatud disain

  Koduomanikud soovivad hästi töötavat seadet, mis näeks igas toas hea välja. Seepärast võttis Daikin eesmärgiks luua suurepäraste tehniliste näitajate ja mitmekesise disainiga seadme. Selle tulemusel teenis Daikin Altherma 3 H MT mitte ainult ühe, vaid koguni kaks mainekat disainiauhinda.

  Seest suurepärane toode peaks ka väljast suurepärane välja nägema…

  Daikin Altherma 3 H MT välisseadme iseloomustamiseks sobivad sõnad puhtajooneline, minimalistlik ja lihtne. Must horisontaalne võre katab kogu esipaneeli, et peita ainus ventilaator ja vähendada selle töömüra. Matt hall viimistlus peegeldab välisseina värvi, mis aitab seadmel sulanduda erinevatesse keskkondadesse ja maastikesse.

  Vaikus on mugavus

  Standardses mürarežiimis töötades on välisseadme helirõhu tase 38 dBA (3 meetri kaugusel). See jääb kuskile linnu siristamise ja vaikse raamatukogu vahele. Madala mürataseme režiimis on helitase poole väiksem (35 dBA 3 meetri kaugusel).