Midea Xtreme Save 18 -25C

Kuumakse al. 28,17  / 60 kuud

840,00 

Õhksoojuspump Midea Xtreme Save 18 on ülimalt energiatõhus ja silmapaistva kütejõudlusega seade, pakkudes mugavust ja säästu korraga.

Uus energiasäästlik Midea Xtreme Save õhksoojuspump kasutab öösel vaid 2,2 kWh. Tänu uuele disainile tagavad suure tõhususega ventilaatori labad ja õhukanalid sama õhuvoolu 30% väiksema võimsusega. SmartSavE täpse juhtimise algoritm võimaldab kiibil signaali paremini vastu võtta, teha täpsemat andmetöötlust ning saata kompressorile kiiremaid juhiseid. Midea Xtreme Save on sobilik nii suurtele kui väikestele ruumidele.

Energiasäästu E-Max režiim – režiimi aktiveerimiseks puudutage lihtsalt E-Max-nuppu. Soojuspump jahutab ning kütab 8-tunnise ajavahemiku jooksul kõigest 1 kWh energiatarbimisega, säästes 71%.

 • Silmapaistev küttejõudlus isegi äärmuslikes tingimustes
 • Ülimalt energiatõhus
 • WiFi kontroller – rakenduse kaudu juhtimine
 • Midea Prime Guard™ vastupidavus
 • Topeltfiltreerimine
 • Suure võimsusega inverterkompressor
 • Mugavus koos stabiilse temperatuuriga

Paigaldus

Hind kehtib Lääne-Virumaal, mujale lisandub transpordi lisatasu

Hind kehtib Lääne-Virumaal, mujale lisandub transpordi lisatasu

*Kui on pehme pinnas all. Hind kehtib Lääne-Virumaal, mujale lisandub transpordi lisatasu

Tehnik tuleb objektile, vaatab olukorra üle, seejärel saame kokku leppida paigalduse hinna.

Product price: 840,00 
Order total:

Kirjeldus

midea_logo_300x150px-1.png

Uus Midea Xtreme Save õhksoojuspump kasutab öösel vaid 2,2 kWh. Tänu uuele disainile tagavad suure tõhususega ventilaatori labad ja õhukanalid sama õhuvoolu 30% väiksema võimsusega. SmartSavE täpse juhtimise algoritm võimaldab kiibil signaali paremini vastu võtta, teha täpsemat andmetöötlust ning saata kompressorile kiiremaid juhiseid. Midea Xtreme Save on sobilik nii suurtele kui väikestele ruumidele.

Tehniline info

SCOP: 4,0
Küttevõimsus: 5,5 (1,1 – 5,9) kW
Jahutusvõimsus: 5,3 (1,4 – 5,9) kW
SEER: 7
Sobilik kütmisel kuni: 110 m²
Sobilik jahutamisel kuni: 55 m²
Energiaklass kütmisel: A+++
Energiaklass jahutusel: A+++
Müratase (siseosa): 20–41 dB(A)
Müratase (välisosa): 57 dB(A)
Töövahemik garanteeritud (kütmisel): kuni -25°C
Töövahemik (jahutamisel): -15 ~ +43 °C
Mõõtmed (siseosa): 320 x 969 x 241 mm (K x L x S)
Mõõtmed (välisosa): 554 x 874 x 330 mm (K x L x S)
Kaal (siseosa): 11,2 kg
Kaal (välisosa): 33,5 kg
Külmaine: R32
Max soovituslik trass: 20 m
Mobiiltelefoniga juhtimine: Integreeritud Wi-Fi juhtkontroller
Õhupuhastussüsteem: Jah
Auto restart: Jah
Värvus: valge
Tootegarantii: 2 aastat

Mugavus ja sääst korraga

 • Energiasäästlik iECO-režiim

Režiimi aktiveerimiseks puudutage nuppu iECO. Seepeale hoiab õhksoojuspumba jahutusrežiim Teie ruumi 8 tunni vältel mõnusalt jahedana, tarbides samal ajal energiat vaid 1 kWh. Seeläbi hoiate energiat kokku kuni 71%.

 • Täpse juhtimise algoritm

Uuenduslik SmartSavE täpse juhtimise algoritm võimaldab kiibil signaali paremini vastu võtta, teha täpsemat andmetöötlust ning saata kompressorile kiiremaid juhiseid. See aitab inverterkompressoril energiat säästes tõhusamalt töötada.

 • Inverter Quattro™

Midea eksklusiivne Inverter Quattro™ tehnoloogia teeb GMCC inverterkompressorist maailma ühe parima vahelduvvoolu kompressori. Midea inverterkompressorid töötavad kõigis tingimustes võimsalt, tõhusalt, kiiresti ja stabiilselt.

 • Suure tõhususega ventilaatoriterad ja õhukanalid

Tänu uuele disainile tagavad optimeeritud ventilaator ja õhukanalid sama õhuvoolu 30% väiksema võimsusega. Seetõttu on Xtreme SavE energiasäästuks parim valik.

 • 3 käiku

Midea inverteriga õhksoojuspumbad pakuvad kolme erinevat töövõimsuse valikut: 50%, 75% ja 100%. See võimaldab energiatarbimist oma äranägemise järgi reguleerida.

 

Kolmekordne mugavus

Lemmik temperatuur

Seade jätab Teie eelistatud temperatuuri meelde. Järgmine kord, kui õhksoojuspumba sisse lülitate, vajutage sama seadistuse aktiveerimiseks lihtsalt “Fav.” nuppu.

Ümbruse tajumine

Kaugjuhtimispuldil on sisseehitatud temperatuuriandur ümbritsevate temperatuuride mõõtmiseks. Seade saab toatemperatuuri täpsemalt reguleerida ja pakkuda mugavamat kohandatud jahutust.

Hea uni

Maksimaalseks mugavuseks kasutage unenuppu. See režiim reguleerib automaatselt temperatuuri terve öö vältel, joondades selle Teie keha loomuliku unetsükliga.

Välkjahutus ja 3D õhuvoolu tehnoloogia

Midea õhksoojuspump suudab õhutemperatuuri tõsta ning langetada vaid 30 sekundiga. Õhku suunav väljalaskeava liigub samal ajal nii horisontaalselt kui vertikaalselt, suunates tasakaalustatud õhuvoolu igasse toa nurka.

Mugavus

Termostaatiline tehnoloogia pakub Teile alati mõnusat jahedust. Tänu Inverter Quattro™ mikrokiibi täpsele juhtimisele suudab Midea õhksoojuspump hoida kerge vaevaga soovitud temperatuuri, muutes seejuures kompressori kiirust ilma korduva sisse- ja välja lülitamiseta.

Isepuhastuv funktsioon

Õhksoojuspump on võimeline OFF-režiimis isepuhastuma. Kondenseerunud vee eelamdamiseks keerutab ta ventilaatorit vastupidises suunas. See hoiab ära bakterite ja hallitusseente tekke, hoides seadet kuivana ja pikendades selle kasutusiga.

Kahekordne filtreerimine

Kahekordne filtreerimissüsteem kõrvaldab põhjalikult tolmu ja kahjulikud osakesed kahes etapis: Esiteks läbi suure tihedusega eelfiltri ning seejärel läbi peene filtri, mis püüab kinni isegi 0,3 μm suurused mikrotolmu osakesed. Tänu sellele on sissehingatav õhk puhas ja värske.

4567890
658786

Inverter Quattro™ kompressor

Inverter Quattro™ kõrgsageduslik tehnoloogia võimaldab kompressoril pärast käivitamist peaaegu koheselt töötada ülisuurel kiirusel, pakkudes võimsat jahutust/kütet kohe pärast õhksoojuspumba sisselülitamist. Midea inverterkompressor töötab kõigis tingimustes võimsalt, tõhusalt, kiiresti ja stabiilselt.

Super ionisaator

Sisseehitatud ionisaator tagab Teie ruumile värske ja tervisliku õhu. Vabastades negatiivseid ja positiivseid ioone, kõrvaldab ionisaator ebameeldiva lõhna, tolmu, suitsu ja õietolmu.

Tänapäevane õhk-õhksoojuspump kasutab R32-külmaainet

R32 on uus külmaaine, mis on varasemast oluliselt keskkonnasõbralikum ja kolm korda väiksema GWP-arvuga. Seetõttu suudetakse vähenda külmaaine kogust süsteemis ja suurendada seadmete efektiivsust.

Kuigi seni kasutusel olnud külmaainele R410A otsest müügikeeldu kehtestatud ei ole, rakendas Euroopa Liit meetmed, mis viivad selle kasutamise järk-järgult miinimumini. Alates aastast 2025 keelatakse külmaaine R410A kasutamine üksikutes split-süsteemides, sh õhksoojuspumpades täielikult.

Daikin R32 külmaaine logo ja ikoon

Uudne disain tagab kokkuhoiu

Tänu uuele disainile tagavad suure tõhususega ventilaatori labad ja õhukanalid sama õhuvoolu 30% väiksema võimsusega.
Tavaline ventilaatorilaba disain
Midea kõrge staatilise rõhuga ventilaatorilaba disain
Tavaline õhukanali siiber
Suure efektiivsusega õhukanali siiber

Integreeritud WiFi-moodul ja telefoniga juhtimine

Juhtpaneelil on integreeritud WiFi-moodul, mis võtab mobiilirakendusest vastu signaali, millega võib juhtida soojuspumpa, vaadata energiakulu ja saab säästupakkumisi.

android.png
apple.png